KOURTNEY | Biography

2. dubna 2018 v 1:12 |  Kourtney Kardashian

kourtney kardashian

Kourtney Mary Kardashian (narozená 18. dubna, 1979) je americká televizní osobnost, obchodnice a modelka.
V roce 2007 ona a její rodina byla vybrána, aby se objevily v televizním seriálu Keeping Up with the Kardashians. Jeho úspěch vedl k vytvoření spin-offs včetně Kourtney a Khloé Take Miami a Kourtney a Kim Take New York.

Se sestrami Kim a Khloé se Kourtney podílí na maloobchodním a módním průmyslu. Zahájily několik oděvních kolekcí a vonných látek a navíc vydaly knihu Kardashian Konfidential v roce 2010.

Kourtney a její sourozenci jsou populární v sociálních médiích, odkud získávají většinu svých příjmů tím, že schvalují produkty, jako jsou kalhoty na zúžení pasu, kosmetické výrobky, Coca-Cola a léky na předpis, za které jsou vypláceny (od roku 2016) mezi 75 000 a 30 000 dolary na příspěvek na Instagram, Facebook a Twitter, podle CBC Marketplace.

early life

Kourtney Mary Kardashian se narodila v Los Angeles, Kalifornie dne 18. dubna 1979, rodičům Robertovi a Kris. Má dvě mladší sestry Kim a Khloé a mladšího bratra Roba. Poté, co se jejich rodiče rozvedli v roce 1991, Kris se znovu provdala za Bruce Jenner (nyní známý jako Caitlyn). Kourtney díky jejich manželství získala nevlastní bratry Burtona "Burt", Brandona a Brodyho a nevlastní sestry Casey, Kendall a Kylie.

Kourtney navštěvovala Marymount High School, římsko-katolická dívčí škola v Los Angeles. Po absolvování studia se přestěhovala do Dallasu v Texasu, aby navštěvovala jižní metodistickou univerzitu po dobu dvou let. Kourtney pak žila v Tucsonu v Arizoně, kde absolvovala Arizonskou univerzitu s bakalářským studiem divadelních umění.

children

Mason Dash Disick je Kourtnin a Scottův první syn. Narodil se 14. prosince 2009. Masonovo narození bylo natočeno a vysíláno během 4. sezóny Keeping Up with Kardashians.

Penelope Scotland Disick je první dcerou Kourtney a Scotta. Narodila se 8. července 2012.

► V červnu 2014 bylo oznámeno, že pár spolu očekával své třetí dítě. Reign Aston Disick se narodil 14. prosince 2014 na Masonových pátých narozeninách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama