KRIS | Biography

1. dubna 2018 v 20:28 |  Kris Jenner

kris jenner

Kristen Mary "Kris" Jenner (narozena 5. listopadu, 1955) je americká televizní osobnost, nejlépe známá díky reality show Keeping Up with Kardashians, kde se objevila společně se svou rodinou.
Kris se dvakrát provdala; nejprve za právníka Roberta Kardashiana a později za olympijského vítěze Bruce Jennera (nyní známého jako Caitlyn). Má čtyři děti s Robem Kardashian (Kourtney, Kim, Khloé a Robert) a dva s Brucem Jenner (Kendall a Kylie).

early life

Kris se narodila v San Diegu v Kalifornii. Je dcerou Mary Jo Shannon (dříve Campbell) a inženýra Robertem Houghtonem. Když bylo Kris sedm let, její rodiče se rozvedli a ona a její mladší sestra Karen byla vychovávána jejich matkou, až o několik let později, když se její matka provdala za obchodníka Harryho Shannona. Tři měsíce poté, co se přestěhovaly do Oxnardu v Kalifornii, Harryho obchodní partner utekl se všemi penězi společnosti, takže se rodina vrátila zpět do San Diega. Kris navštěvovala Clairemont High School. Pracovala jako letuška v roce 1976.

career

Kris provozuje vlastní produkční společnost Jenner Communications, která sídlí v Los Angeles. Od začátku Keeping up with the Kardashians spravovala kariéru své dcery Kim. Je také zapojena do řízení podniku svých ostatních dcer a syna.

writing

Jenner's autobiography, Kris Jenner...a All Things Kardashian, byly vydány v listopadu 2011. Později napsala kuchařskou knihu In The Kitchen With Kris: A Kollection of Kardashian-Jenner Family Favorites, která byla vydána v listopadu, 2014.

television show

Kris hostila denní talk show, Kris. Série zahájila šesti týdenní zkušební letní běh na několika stanicích vlastněných Foxem 15. července, 2013. Kanye West, její zeť, odhalil první veřejný obraz dcery North West na denní talk show Kris Jenner. Šestitýdenní zkušební provoz přehlídky nebyl prodloužen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama